Pikad saapad sokid


Pikad saapad sokid

KingaValjak.ee.lt on teie universaalpood, kust leiate laia valiku pikkade jalanõude ja sokke. Pakume tippkvaliteediga tooteid konkurentsivõimeliste hindadega, et teie jalad oleksid soojad ja kuivad. Kõik meie pikajalgsed saapad ja sokid on mõeldud karmidele ilmastikutingimustele vastu pidamiseks, mistõttu sobivad need ideaalselt pikkadeks jalutuskäikudeks.

Soovitame valida ehtsast nahast või kvaliteetsest tekstiilist valmistatud pika tallaga jalanõud, et teie jalad oleksid korralikult higistavad ja hingavad. Ka sokkide valik on oluline, sest need aitavad hoida jalgu soojana ja kaitsevad niiskuse eest. Pakume erinevatele ilmastikutingimustele sobivaid eri tüüpi sokke, et teie jalad oleksid hästi hoitud.

1. Millised on parimad materjalid pikkade saabaste jaoks?

Soovitame valida ehtsast nahast või kvaliteetsest tekstiilist jalatsid. Need on hingavad ja pakuvad samal ajal jalgadele piisavat kaitset.

2. Kuidas oma pikkade jalanõude eest kõige paremini hoolitseda?

Soovitame jalatsid puhastada niiske lapiga ja vajadusel kasutada spetsiaalseid nahapuhastusvahendeid. Samuti soovitame vältida kuivatamist kütteseadmete läheduses.

KIIRE JA TASUTA TARNE

Tasuta kohaletoimetamine ostudele alates 79€

LIHTNE TAGASTAMINE PAKIAUTOMAATIDE KAUDU

14-päevane tagastamispoliitika raha tagastamise garantiiga

Tagatud turvaline makseteenus

SSL-krüpteerimistehnoloogia tagab kõrgeima turvalisuse taseme

Toode lisati soovinimekirja

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on Kingavaljak.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.