Sügisene pikad saapad

Filtreeri
Vali suurus:
Värv
Kiire tarne
Hind
Filter
seemisnakhsed pikad saapad Potocki seemisnakhsed pikad saapad Potocki 2
 • −15%
 • Uus
Tarneaeg: 5 - 12 tööpäeva jooksul
Pikad saapad

seemisnakhsed pikad saapad Potocki

W. POTOCKI
23-12010BE
65,37 € 76,90 €
seemisnakhsed pikad saapad Potocki
Plätud Shelovet Plätud Shelovet 2
 • −50%
Viimased tooted laos
Viimased suurused

Plätud Shelovet

SHELOVET
BAT_T-20BL
14,90 € 29,81 €
Plätud Shelovet
ilgaauliai batai Shelovet ilgaauliai batai Shelovet 2
 • −15%
Tarneaeg: 5 - 12 tööpäeva jooksul
Pikad saapad

pika säärega saapad Shelovet

SHELOVET
HF273B
63,67 € 74,90 €
pika säärega saapad Shelovet
Plätud platvormiga  mustad Plätud platvormiga  mustad 2
 • −45%
Viimased tooted laos
Viimased suurused

Plätud platvormiga mustad

Lewski Shoes
BAT_3062 CZARNY GROCH
76,26 € 138,66 €
Plätud platvormiga 3062 mustad
Kuvatakse 1 – 120 152 üksuse(de)st

Sügisene pikad saapad

Tere tulemast KingaValjak.ee.lt - sinu ostukohas, kus on lai valik pikki saapaid, mis on ideaalne valik külmaks sügiskuudeks. Meie veebipoest leiad sadu kvaliteetseid sügiseseid pikki saapaid, mis on nii vastupidavad kui ka stiilsed.

Meie poes on ainult parimate kaubamärkide valikud, nii et leiad parima valiku. Kõik meie sügisesed pikad saapad on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, seega võid olla kindel, et need ei ole mitte ainult stiilsed, vaid ka kauakestvad.

Meie sügisesed pikad saapad võivad olla ideaalsed nii igapäevaelu, ürituste kui ka vaba aja veetmise jaoks. Need on mugavad ja lihtsad, kuid samas stiilsed ja kaasaegsed. Meie pikad saapad on saadaval erinevates stiilides ja suurustes, nii et võid olla kindel, et leiad oma stiilile sobiva jala.

Soovitame tutvuda meie sügisese pikkade jalanõude kollektsiooniga ja leida endale sobiv. Selle hooaja ühe kõige moodsama atribuutikana võivad sügisesed saapad olla suurepärane valik kingituseks lähedasele inimesele.

Aitame hea meelega leida sobivaima paari sügiseseid pikki saapaid. Külastage meie veebipoodi, et leida kõik meie sügisesed pikad saapad ning saada kvaliteetset teenindust ja nõu. Otsi meie sügisesed pikad saapad, mis sobivad ideaalselt sinu stiili ja vajadustega!

Küsimused ja vastused:

1. Milline on KingaValjak.ee.lt sügiseste pikkade saabaste valik?

Meie veebipoest leiad laia valiku kvaliteetseid sügisesi pikkasaapaid, mis sobivad erinevatele maitsetele ja vajadustele.

2. Millised on KingaValjak.ee.lt sügiseste pikkade saabaste eelised?

Kõik meie sügisesed saapad on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, seega ei ole need mitte ainult stiilsed, vaid ka vastupidavad. Veelgi enam, meie sügisesed pikad saapad on mugavad ja lihtsad, kuid samas stiilsed ja kaasaegsed.

3. Miks valida KingaValjak.ee.lt sügisesed pikad saapad?

Kui valite KingaValjak.ee.lt sügisesed pikad saapad, võite olla kindel, et saate kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis on kohandatud teie vajadustele ja maitsele. Veelgi enam, meil on ainult parimad kaubamärgid, nii et leiad parima valiku.

Toode lisati soovinimekirja

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on Kingavaljak.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.